Hafík
AIHAIO
Visegrad funds
PADA - personality assessment for domestic animals

Podpořte vznik Centra zooterapie

Na základě dlouhodobého zájmu o individuální práci s klientem ve spolku Hafík a zmapování vysoké poptávky po obdobných službách určených zejména pro děti a mládež se specifickými potřebami chceme dát možnost vzniku novému Centru zooterapie. Centrum bude určeno dětem a mládeži se specifickými potřebami s cílem poskytnutí služeb za asistence zvířat, poradenství a realizace volnočasových aktivit. Poskytované služby budou komplexně zaměřené na dítě a jeho rodinu, přičemž bude využívána podpora multidisciplinárního týmu (speciální pedagog, logoped, sociální pracovník apod.).

Nabízené služby budou zahrnovat:

Předpokladem vzniku všech služeb je vybudování jurty, která bude sloužit jako klubovna umístěna nedaleko zemědělského stavení v obci Domanín. Prostřednictvím výzvy Programu rozvoje venkova vypsané MAS Třeboňsko již byla podpořena žádost o financování nákupu jurty podpořené Státním zemědělským intervenčním fondem (SZIF). Nově vybudovaná jurta bude vybavena potřebnými pomůckami a poskytne konaným aktivitám komfortní zázemí. Počáteční investici na základní vybavení podpořila Nadace Clementia, přičemž pro kompletní zařízení stále sháníme finanční prostředky. Přispět na rozvoj Centra zooterapie můžete prostřednictvím níže uvedených QR nebo vyplněním formuláře a platbou přes platební bránu dole na této stránce.


Přispět pomocí QR kódu

Nejrychlejší možnost jak Centrum zooterapie podpořit - stačí kliknout na vybranou částku a dojde ke zvětšení QR kódu. Ten naskenujte mobilním telefonem a ve Vaší mobilní aplikaci potvrďte platbu.

Přispět 250 Kč
Přispět 500 Kč
Přispět libovolnou částkou

Přispět platební kartou/převodem

Pokud nepoužíváte mobilní bankovnictví nebo chcete platbu provést jiným způsobem, použijte následující formulář. Je třeba vyplnit Vaše jméno, emailovou adresu a částku (ta musí být v rozsahu 250 - 10000, zadávejte pouze celé číslo bez formátování). Tyto údaje slouží pouze pro zaslání emailu s odkazem na platební bránu. Email bude obsahovat i číslo účtu a variabilní symbol pro případ, že budete chtít zaplatit převodem. Můžete také zaškrtnout zda chcete být na našem webu zveřejněni mezi dárci, kteří přispěli na Centrum zooterapie.
Chci být zveřejněn mezi dárci

Platební brána ComGate