Hafík
AIHAIO
Visegrad funds
PADA - personality assessment for domestic animals

Kurz: Parťák za každé situace

20. 02. 2024 - 12. 03. 2024
Úterý 15:30 - 16:30
Hala
2 000,-
Petříková Šárka

Psí důvěru si budujeme každý den a stavíme na ní při denních aktivitách. Jak je pro vás důležité, aby pes mohl v klidu odpočívat na cestách či v novém prostředí ve své kenelce? Nevydrží váš pejsek ani chvilku na místě? Neustále má tendenci něco honit? Nevypijete si v klidu ani kávu, aniž by do vás pes nestrkal či netahal někam pryč? Pak jste v tomto kurzu správně, čtěte dál!

Co je obsahem kurzu?
Pozitivní přístup k výcviku, porozumění vzájemné komunikace a nácvik klidových situací. Zaměříme se hlavně na sebekontrolu, pobyt na klidové dečce, nácvik kennelky či klece. A samozřejmě i trocha poslušnosti v malé skupině psů.

Pro koho je kurzu vhodný?
Podmínkou zařazení do kurzu nejsou žádné konkrétní specifické dovednosti psa.
Kurz je otevřen pro nízký počet cvičících a je koncipován tak, aby bylo možné zohlednit individuální rozdíly mezi nimi a přizpůsobit trénink jejich potřebám.

Kde a kdy bude kurz probíhat?
Kurz se bude konat v hale, kterou nalezete zde, parkování je možné na parkovišti u Terna. Kurz trvá 4 lekce a to každé úterý (jednotlivé lekce budou cca na 1 hodinu či dle potřeby). 

Co s sebou? 
Hodně malých pamlsků pro psa dvojí hodnoty, hračku, pevný obojek a vodítko, ručník na utření psa, misku a vodu. Kdo má, tak kennelku/klec nebo alespoň deku pro psa. 

Na lekci přijďte s vyvenčeným psem a dobrou náladou.
Během kurzu budete využívat speciální "Hafíkův tréninkový deník", který dostanete na 1. lekci. Prosíme, vezměte si s sebou 145 Kč na jeho úhradu!
 

Litujeme, ale tento kurz je již naplněn a není možné se tedy přihlásit.
Pokud byste se ho chtěli účastnit, můžete vyplnit náš formulář pro zájemce. Pokud se uvolní místo v kurzu nebo bude vypsán v jiném termínu, dáme vám ihned vědět.
Platební brána ComGate