Hafík
AIHAIO Visegrad funds

Kurz: Školička 1 - štěňata věk 3 až 6 měsíců

30. 04. 2023 - 11. 06. 2023
Neděle 8:30 - 10:00
Cvičák
2 000,-
Špuláková Blanka

Přivezli jste si domu krásné chlupaté mimčo a chcete z něho vychovat skvělého psího parťáka? Začít je potřeba hned od štěňátka. V naší Školičce 1 určené pro štěňata se dozvíte úplné základy výcviku. 

Pro koho je kurz vhodný? 
Školička 1 je určena pro štěňátka ve věku od 3 - 6 měsíců. Je vhodná pro úplné začátečníky, kteří se seznamují s výcvikem pozitivní motivací.

Co je obsahem kurzu?
Ve školce se seznámíte se základními principy moderního etického výcviku psů, dozvíte se, jak rozvíjet myšlení nejen Vás, ale hlavně Vašich štěňátek.
Součástí školičky je nácvik veterinární prohlídky, socializace na nezvyklé pomůcky (dětské odrážedlo, invalidní vozík apod.). Osvojíte si práci s odměnou či práci s Vaším hlasem. Začneme s reakcí na jméno pejska, nácvikem přivolání, sedni, lehni, chůze u nohy. Štěňátka se naučí překonávat různé překážky a nechybí volný čas pro hraní s ostatními štěňátky. 
Kurz trvá 7 lekcí z nichž každý lekce má 1,5 hodiny.

Litujeme, ale tento kurz je již naplněn a není možné se tedy přihlásit.
Pokud byste se ho chtěli účastnit, můžete vyplnit náš formulář pro zájemce. Pokud se uvolní místo v kurzu nebo bude vypsán v jiném termínu, dáme vám ihned vědět.
Platební brána ComGate