Hafík
AIHAIO
Visegrad funds
PADA - personality assessment for domestic animals

Kde cvičíme?

Kurzy probíhají na našem cvičišti v Třeboni, které se nachází na stezce mezi autobusovým a vlakovým nádražím. 

 

Popis cesty: na kruhovém objezdu v Třeboni ( příjezd od ČB ) odbočit první odbočkou na centrum, na první křižovatce odbočit doleva a jet stále rovně ulicí Jablonského až k autobusovému nádraží  poté na křižovatce u nádraží jet rovně za nádraží (po pravé straně je žlutá budova Speciální školy), pokud jedete autem, tak přejet koleje a u budovy Nadace pro vydru zaparkovat (bývalý areál Jatky Třeboň) poté cestičkou projít podél trati pod mosty (čtyřproudová silnice vedoucí na JH) až k nám. Trať budete mít po pravé ruce (vrátíte se z „parkoviště“ přes přejezd).

POZOR do konce srpna 2024 je uzavřena cesta od budovy Nadace pro vydru a je nutné zaparkovat u vlakového nádraží a projít kolem kolejí ke cvičišti pěšky. Děkujeme za pochopení.

P – místo na parkování, C – cvičiště

Nebo v naší tréninkové hale v areálu bývalého Otavanu. 

Popis cesty: Na kruhovém objezdu U Trojice (druhý objezd směr Praha), vyjeďte druhou odbočkou. Za ní hned vpravo do ulice k supermarketu Terno, zde zaparkujte auto. Poté pěšky přejděte parkoviště u Terna, vejděte levou branou do areálu. Hala se nachází v budově úplně vlevo. 

Přečteno: 3640x
Vydáno: 28.6.2021

Zpět

Další články v kategorii

Bull sporty a agility
O nás
Co nabízíme

Platební brána ComGate